FC Slovan Rosice – Artis Brno “B”
Dnes jsme měli možnost sehrát prestižní utkání v Líšni proti diviznímu týmu Artis Brno.
Od začátku utkání jsme tahali za kratší konec. Domácí byli silní na míči, působili sebevědomě a jejich hra vycházela z kvalitní rozehrávky, kterou řídil Luděk Pernica. Poločas skončil 3:1, když naši jedinou branku vstřelil z pokutového kopu Tadeáš Mutina.
Po přestávce se na nás valila smršť domácích útoků a soupeř přidal dalších pět branek. Konečný výsledek 8:1 je jednoznačný a zasloužený.
Hodnocení trenéra Z. Matouška:
„Těžko se srovnáváme s takovým soupeřem, když nám chybí šest hráčů téměř ze základní jedenáctky. Na druhou stranu dostali příležitost hráči, kteří by se měli poprat o místo v kádru. U některých jsem však větší touhu a důraz neviděl.
Pozitivem je, že mohli sbírat zkušenosti naši dva patnáctiletí mladíci Erik a Karel, kteří rozhodně nepropadli. Věřím, že právě takové zápasy je budou motivovat k tomu, aby se fotbalu věnovali naplno a s maximální odpovědností.“



