V dohrávaném 7.kole MSFL se střetly dva týmy s dobrou aktuální formou. Nicméně zápas pro oko diváka nebyl příliš pohledný. Jednalo se o bojovný zápas, který je typický pro utkání s povahou derby.
První poločas jsme byli lepším týmem, avšak žádnou vyloženou šanci jsme si nevytvořili. Soupeř hrozil pouze z nákopů, které skvěle odvrátila naše obrana v čele s Karlem Kulíkem a Reném Rimovicsem.
Druhý poločas se nesl ve stejném duchu. Největší šanci utkání měl v 78.minutě Jirka Koláčný, kdy po pěkné kombinaci mezi Filou a Kálabem dostal míč do malého vápna, avšak skvělým zákrokem se blýskl brněnský Zádrapa.
Další utkání je na programu v sobotu 5.10. v 10:30 hodin, jedeme do Zlína! 🟡⚫️

SESTAVA
Vychodil – Rimovičs, Kulík, Nečas, Koláčný (C), Dobrovodský, Fila, Oulehla, Matula, Rajčinec, Přikryl
Na lavičce: Drobek, Sedláček, Kos, Mazuch, Goj, Kršák, Kaláb

Branky:



